Výkonné. Elegantně rafinované.
Sem vložte podnadpis


Adante


Poté, co svět audiofilů nasměroval svoje uši na pozoruhodné modely řady Debut a Uni-Fi, přijal tým inženýrů Elac novou výzvu vytvořit doposud nejambicióznější reprosoustavu, kterou pojmenovali Adante.

Adante s přehledem přehodnocuje pojetí toho, kam až mohou reprosoustavy dosáhnout s ohledem na svojí velikost a cenu. Moderní konstrukce, vysoká kvalita měničů a součástek, precizní zpracování a povrchová úprava kabinetu - to vše tvoří dech beroucí trojici reprosoustav.

Podlahové Adante AF-61, stojanové monitory AS-61 a centrální reprosoustava AC-61 sdílejí dva zbrusu nové reproduktory vyvinuté firmou Elac na základě zkušeností získaných při vývoji velmi oceňovaných reprosoustav Debut a Uni-Fi. Oba měniče reprezentují jedinečnou konstrukci vytvořenou speciálně pro řadu Adante.

Jen do toho a zapomeňte na všechno. My jsme to udělali také. Další důkaz toho, že v Elacu zvuk žije.


Zbrusu nový středovýškový měnič

Patentovaná unikátní technologie koncentrických měničů Elac byla použita pro vytvoření středovýškového měniče, který se vyznačuje ohromující přesností bodového zdroje zvuku, linearitou, zatížitelností, rychlostí a vynikající artikulací prakticky všech hudebních žánrů.

Nový výkonný woofer

Pro model Adante klíčový koncentrický měnič jsme doplnili novým 6.5" wooferem, jehož práci vykonává rychlá a pevná kuželová membrána, která zvládne sílu drtivého hlubokého crescenda s reálnou dynamikou živého vystoupení.

Ladné tvary kabinetu s exkluzivním zpracováním.

Opíráme se o hladkou práci měničů, nekompromisní kmitočtové výhybky a skříň ozvučnice se skálopevnou strukturální celistvostí omezující rezonance a nežádoucí vlivy ozvučnice. Vzhled podtrhuje zářivý vysoce lesklý epoxidový povrch v bílé a černé barvě, který elegantně padne jako ulitý do moderně pojatých interiérů, zatímco leštěná dýha dodává hřejivou přítomnost bez ohledu na architektonický styl místnosti.

Speciální stojany

Stojany navržení výhradně pro řadu Adante zachovávající jednotný design a jsou dostupné jak k policovým AS-61, tak i k centrální reprosoustavě AC-61.