Udělej to jednoduše, aktivně.


AM 200


S promyšleně zvolenými vlastnostmi nabízejí AM 200 velké množství aplikací - jako klasický referenční monitor, kombinaci se streamerem a hudebním serverem, nebo množství jiných užití.

Zapoj zdroj hudby a užívej si.


AM 200 jsou osazeny mnohokrát oceněným výškovým reproduktorem JET 5 a středobasovým měničem se sendvičovou hliníkovou membránou, které mění elektrický signál na opravdový audiofilský zvuk, křehkými výškami počínaje a přesným kontrolovaným basem konče. Významný vliv na kvalitu zvuku AM 200 má také použitá elektronika. Nově vyvinutý zesilovač třídy A/B dodává oběma měničům sílu 80W s výjimečnou dynamikou. Pěti polohový přepínač současně ovlivňuje práci několika filtračních obvodů a umožňuje přizpůsobit zvuk na míru akustickým vlastnostem každé místnosti. Bez pohledu na to, jestli je AM 200 umístěna blízko zdi, na skřínce, nebo ve volném prostoru, jsou za všech okolností dokonale tonálně vyvážené.

Analogové signály připojíte konektory RCA, Jack 6.3 mm a XLR. Na základě úrovně vstupního signálu je možné ve třech stupních regulovat zisk zesilovače reprosoustav. Digitální signál o vzorkovacím kmitočtu až 192kHz zpracují dva digitální vstupy SPDIF, koaxiální, nebo optický Toslink. Fuknce řetězení umožnuje napájet z digitálního výstupu AM 200 další reprosoustavu AM 200.

Zapoj zdroj hudby a užívej si. Po konci poslechu nemusíte AM 200 ani vypínat. Udělají to sami za vás díky automatickému zapínání / vypínání režimu Standby.