Mění pravidla hry


integrovaný zesilovač AE


Integrovaný zesilovač o výkonu 80W na kanál a DSP.

Tento zesilovač vrací razantně značku Elac do kategorie zesilovačů. Zesilovač EA101EQ-G z modelové řady Element řeší dva z největších problémů dvoukanálového ozvučení: řádné sladění subwooferu a hlavních reprosoustav a korekci akustiky místnosti. Pokročilé zpracování DSP a inovativní mobilní aplikace poskytují všechny potřebné nástroje, aby jakýkoliv uživatel získal opravdový audiofilní systém za rozumnou cenu.


Element EA101EQ-G o sobě dává pořádně vědět a ručí za to, že změní pravidla hry všem ostatním zesilovačům a to jak s ohledem na kvalitu zvuku, tak i díky bohatému a flexibilnímu ovládání, které z něj dělá vážného uchazeče při řešení nekompromisního zvukového systému. Jakmile jednou zkusíte co všechno umí, především ve spojení s novými reprosoustavami řady Debut, Uni-Fi, nebo 240.3, váš svět zvuku se navždy změní.

Element EA101EQ-G


Zesílení technologií BASH

Srdcem je zbrusu nový zesilovač BASH, který je schopen dodat výkon až 85W na kanál. Konstrukce BASH používá modulovaný spínaný napájecí zdroj ve spojení s klasickým koncovým stupněm ve třídě AB. V taktu 400 tisíc sepnutí za vteřinu sleduje zdroj přicházející audio signál, aby zesilovač AB dostal v každém okamžiku takové napětí, které právě potřebuje. Proto si poradí i s dnes běžně velkými dynamickými výkyvy hudebních i filmových záznamů. Účinnost a potenciál zesilovače je proto vyžit do maxima.

Flexibilita ovládání bohatě vybavené aplikace

Mobilní aplikace Elac, zdarma ke stažení pro iOS a Andriod, umožňuje kompletní nastavení celého systému. V aplikaci jsou také inovativní funkce, které nejsou v této kategorii výrobků běžné.

Technologie AB&C (Auto Blend and Calibrate)


Ve spojení se zařízením iOS, nebo Android, měří aplikace kmitočtovou odezvu hlavních reprosoustav a subwooferu, na základě které nastaví optimální dělící kmitočet subwooferu. Výsledkem funkce Auto Blend je dokonalá integrace čistého a zřetelného basu. Room Calibration nastaví přesně na míru vašemu poslechovému místu a akustice místnosti vyrovnanou kmitočtovou odezvu celého zvukového pásma.

Pojmenování vstupu

Jednoduše si pojmenujte každý vstup podle toho, jaký je do něj zapojený přístroj. Přepsané jméno se bude objevovat v aplikaci, tak i na čelním OLED displeji zesilovače.

Učení povelům dálkového ovladače

Aplikace umožňuje naučit zesilovač reagovat na povely jakéhokoliv vašeho nejpoužívanějšího dálkového ovladače, např. od televizoru.

Střed vašeho obývacího pokoje

S vestavěným dekodérem Dolby Digital, je zesilovač Element navržen proto, aby se stal srdcem vašeho systému domácí zábavy. Jednoduše zapojte audio výstup vašeho televizoru do zesilovače Element a užívejte si vaše oblíbené filmy jako nikdy předtím.

Stáhněte si ovládací aplikaci pro zesilovač Elac Element do chytrého telefonu