Užiješ si hudbu jako nikdy předtím


Discovery


Objevte svět počítačového audia bez počítače.

Discovery Music Server je navržen tak, aby se stal srdcem seriózního hudebního systému, nabízí přehrávání z lokálních zdrojů a streamování, bohatá mnohavrstvá metadata a umí zvuk rozvést do mnoha místností (multiroom). To vše se softwarem, s kterým se kdokoliv stane za několik minut pánem i té nejrozsáhlejší hudební kolekce.

V souladu s trendem je do software Discovery integrovaná vysoce kvalitní a bezeztrátová high fidelity streamovací služba Tidal. Obsah vaší lokální osobní sbírky a Tidalu jsou prezentovány společně v jednotném a snadno použitelném rozhraní.


Discovery DS-S101 G


Je to opravdu jednoduché

Hudební server Discovery umožňuje uživatelům otevřít svojí osobní hudební klenotnici ze stolního počítače, Apple iPadu, nebo tabletu Android. Ať už je vaším výběrem kompletní systém Elac, poháněn integrovaným zesilovačem Elac společně s reprosoustavami Elac, nebo dvojice špuntů do uší, můžete hudbu poslouchat v místnosti, nebo v okolí domu s jinými výrobky kompatibilními s Discovery.

Hudební vlna

Discovery přináší hudbu založenou na vazbách mezi umělci a skladateli, od prvních skladeb, které si vyberete. Tidal * dodává bez kompromisů streamovanou hudbu s miliony skladeb v bezeztrátové audiofilské kvalitě - větší hudební krajina, než kdy předtím.

* Vyžadováno samostatné předplatné

Vaše hudba tak, jak jí máte rádi

Všichni uživatelé si mohou na každém ze zařízení vybrat mezi staženými soubory, naripovanými CD disky a streamovacími službami. Vaše sbírka je podpořena bohatou knihovnou obrázků a informacemi - archivními materiály, které do poslechu přidají hloubku, znalosti a vzrušení.

Reprodukce pro milovníky hudby

Umělci a zvukoví mistři vytvořili vaše hudební nahrávky s mimořádnou péčí. Není tajemstvím, že DIscovery přehrává hudbu stejně tak.


Váš nový hudební server Discovery s aplikací Roon Essentials pro stolní počítač, tablet, nebo chytrý telefon