Umělci od narození


Line 400


Série 400 je zarážejícím příkladem toho, jak se může bez problémů kombinovat design a funkčnost. Ozdobné hliníkové prvky přetvářejí technické součásti reprosoustav a strhávají na sebe pozornost. Extrémně stabilní základnu podlahových modelů tvoří elegantní podpůrná deska ve spodní části reprosoustavy.

Nejvýznamnější akustická inovace je výškový reproduktor JET-5. Navenek je jeho modifikovaný vzhled snadno rozeznatelný. Elektrický signál převádí na zvukové vlny ještě přesněji - membrána nemá prakticky žádnou setrvačnost. Tím, že je kombinován se zjednodušenou výhybkou, dosáhli technici z Elacu dalšího zlepšení rozlišení vysokých kmitočtů jeho předchůdce.

Použitím nově vyvinutého šasi reproduktorů bylo dosaženo takového zvukového přednesu nízkých a středních kmitočtů, aby odpovídalo výškovému měniči JET-5. Vyznačují se excelentní věrností při libovonné hlasitosti a ještě hlubšími basy, což bylo na seznamu priorit. Modelová řada 400 nenechává nikoho na pochybách, že nastavila ve své třídě nový zvukový standard.


FS 409 Black

FS 409 Walnut

FS 407 Black

FS 407 White

BS 403 Black

BS 403 White

CC 400 Black

CC 400 Walnut