Nová kapitola zvuku


Uni-Fi Slim


Podlahová, policová a centrální reprosoustava řady Uni-Fi Slim je nejnovějším přírůstkem do rodiny Uni-Fi. Série Slim má propracovaný evropský styl. Její ozvučnice je štíhlejší, vyšší a hlubší, než původní model Uni-Fi. Její velmi elegantní dekor doplňuje vysoce kvalitní saténový černý a bílý nátěr.

Stejně tak, jako původní model, je i Uni-Fi Slim navržen Andres Jonesem a používá stejný koncentrický měnič zodpovědný za oceňovaný zvuk Uni-Fi. Ideální charakteristika časové domény je výsledkem kombinace výškové a středotónové membrány, každý se svojí kmitací cívkou, která dodává spojitou a přesnou reprodukci napříč pásmem vysokých a středních kmitočtů. Důležité je, že Uni-Fi Slim zní úplně stejně, jako Uni-Fi, používá sestavu stejných reproduktorů, výhybku a identickou strukturu a objem ozvučnice. Pouze tvar kabinetu je uhlazenější, menší a povrch saténově hladký.

Šéf konstruktér Elac Andrew Jones vysvětluje, jak postavil Uni-Fi Slim na stejném základu: "Cílem původní série Uni-Fi bylo vytvoření řady reprosoustav s technologiemi a zvukem, které se běžně vyskytují v podstatně vyšších cenových hladinách. Použili jsme k tomu třípásmovou konstrukci a nově vyvinutý koncentrický měnič. S modely Uni-Fi Slim si mohou posluchači užívat stejně výjimečný zvuk, ale s elegantnějšími proporcemi a kvalitní povrchovou úpravou".

Uni-Fi Slim se mohou stát základním stavebním kamenem stereofonního systému, nebo mohou být použity k sestavení hrůzu nahánějícího multikanálového systému. Poslední slovo v reprodukci hudby a filmového zvukového doprovodu přidá subwoofer Elac.


FS U5 Black

FS U5 White

BS U5 Black

CC U5 Black

CC U5 White