Více, než byste čekali.


SOLANO


Váš styl, váš reproduktor, vaše hudba. S novou sérií Solano představuje ELAC tři modely, které hrdě nesou tradici výroby reprosoustav ELAC. Seznamte se s policovým modelem BS 283, podlahovým FS 287 a centrem CC 281. Reprosoustavy řady ELAC Solano padnou jako ulité do všech obytných prostor a jsou vyladěné pro maximální kvalitu zvukového přednesu.


Zrozeno z tradice

Kompaktnost, atraktivita a výjimečné vlastnosti jsou vždy v mateřském výrobním závodě v Kielu pro vývoj reprosoustav inspirující. Řada Solano zůstává věrná konstrukčním principům, formám a materiálům typickým pro ELAC. Zaměření na souhru všech komponentů je upřednostněno před zdůrazněním jejich jednotlivých vlastností. Úhledný obdélníkový tvar v kombinaci s jemně zakřivenou čelní plochou, elegantním lakovaným povrchem, masivní hliníkovou základovou deskou a reproduktory umístěnými na čelní ploše, byly pro Elac zvoleny záměrně pro docílení nadčasového vzhledu. 

Pro vaše uši

V souladu s našimi konstrukčními principy, přichází řada Solano s proslulým výškovým reproduktorem JET5, který je určen k reprodukci středních a vysokých tónů společně s basovým měničem, jenž je kombinací úhledného vzhledu hladce eloxovaného hliníkového povrchu membrány se světově proslulým řešením AS-XR. Co není vidět, je její jedinečná sendvičová konstrukce a unikátní proces výroby. A výsledek? Výjimečně kvalitní přednes s klasickým černým vzhledem.

Nejlepší hudba

Řada Solano je plně vybavena. Můžete si vybrat mezi zapojením pomocí jednoduché dvoulinky, nebo bi-wire a bi-amp. Způsob vyústění bassreflexu v základně obou reprosoustav BS 283 a FS 287 nabízí efektivní způsob dokonalého vyvážení charakteristiky reproduktorů s akustikou vašeho pokoje. Rychlé rytmy, bouřlivé exploze a dokonalé časování jsou pro ideální reprodukci jakéhokoliv hudebního žánru.